Newsletter
Możliwości zapłaty

Co to jest masaż NURU?

 

Masaż Nuru to rodzaj wyjątkowo zmysłowego masażu erotycznego, którego angielska nazwa to „body-to-body“ masaż lub „body slide“ masaż. Wykonuje się go pocierając ciałem o ciało przy pomocy żelu Nuru.

 

 Krok 1 – przygotowanie

Do masażu będziecie potrzebować odpowiednie podłoże, jakim jest np. dmuchany gumowy materac lub specjalne prześcieradło z PVC. Można jednak wykorzystać jakikolwiek materiał, który umożliwi poślizg. Następnie będziecie potrzebować miskę oraz szklankę ciepłej wody w celu odpowiedniego wymieszania Żelu Nuru. Miskę należy umieścić w górnej części materaca, po stronie głowy oraz przygotować ręcznik. Kilka minut przed rozpoczęciem masażu należy zanurzyć buteleczkę z żelem Nuru do ciepłej wody oraz pozostawić ją tam na kilka minut, żeby uzyskała oczekiwaną temperaturę.

 

Krok 2 – stworzenie atmosfery

Przygotujcie, według własnych preferencji, pomieszczenie, w którym będziecie wykonywać masaż. Może to na przykład oznaczać świeczki, przyciemnione światło, muzyka relaksacyjna. Wybierzcie cokolwiek, co wytworzy przyjemną atmosferę relaksu.

 

Krak 3 – masaż

Żel Nuru ma najlepsze działanie, jeśli obaj uczestnicy są mokrzy. Dlatego zalecamy rozpocząć masaż długą wspólną kąpielą lub gorącym prysznicem, które możecie potraktować jako grę wstępną przed właściwym masażem. Po kąpieli nie wycierajcie się! Żeby masaż miał jak najlepsze działanie, powinniście być mokrzy. Wyjmijcie rozgrzaną buteleczkę z żelem Nuru z gorącej wody i wlejcie ją do miski. Można dodać małą ilość wody w celu osiągnięcia oczekiwanej gęstości żelu. Żel Nuru rozpuszcza sie w wodzie, dlatego należy uważać, żeby nie dodać zbyt dużej ilości wody, która obniży jego gęstość i właściwości poślizgowe. Osoba, która będzie masowana kładzie sie na podłożu, wkładając pod głowę ręcznik. Druga osoba nabiera dłońmi z miski żel Nuru i pozwala mu powoli ściekać po ciele, następnie go rozciera. To samo wykonuje na ciele masowanego. Teraz jesteście przygotowani na prawdziwy masaż Nuru. Połóżcie się na swoim partnerze/partnerce i rozpocznijcie ocieranie się o swoje ciała. Bądźcie pomysłowi i wypróbujcie różne pozycje oraz ruchy a doznacie nowych wrażeń, które umożliwi wam tylko oryginalny Żel Nuru.

 

Krok 4 – po masażu

Znakomite jest to, że Żel Nuru, w przeciwieństwie do innych żeli i olejków do masażu, jest rozpuszczalny w wodzie i nie pozostawia plam. Po masażu wystarczy wziąć prysznic a prześcieradło lub materac przetrzeć wilgotną szmatką.